The Secret Life of Walter Mitty (2013)

Viimane film, mida kinos vaatamas käisin oli “Walter Mitty salajane elu”. Ootused filmi suhtes ei olnud just kuigi kõrged, aga õnneks ei olnud tegu sugugi raisatud ajaga.

Film räägib eraklikust kontorirotist Walter Mittyst, kes tihtilugu enda unistustesse ära eksib. Alguses ei tundunud film just suurem asi, kuna fantaasiamaailma ja trikitamist oli palju, aga kui Walter otsustas lõpuks tegutseda ja mitte enam nii möku olla, läks asi palju huvitavamaks. Nagu eluski, kui päriselt seigelda, ei ole vaja nii palju fantaasiates elada. Mis mind väga võlus, oli kaadrid Islandi loodusest. Tekkis päris suur tung ise kunagi Islandit külastada. Üldse kogu see mõnus reisi- ja teelolemise tunne oli väga kenasti filmi vältel tunda. Kuigi tegu oli lihtsakoelise teosega, oli tegelaste areng mõnusalt jälgitav. Ja kas ma mainisin juba neid looduskaadreid?

Just selle tunde saamiseks, et tahaks nüüd jälle reisida ja seigelda, soovitan filmi vaadata. Selline mõnus peale-tööd-vaatamise-film, kus silmad ja mõistus puhkab, aga samal ajal on lõbus ja inspireeriv.

The-Secret-Life-of-Walter-Mitty-Trailer5

Advertisements

4 thoughts on “The Secret Life of Walter Mitty (2013)

  1. Ma pean täpsustama, et spoileriks loen ma –> kõike, mis käib filmi stsenaariumi kohta <– kaasa arvatud need kokkuvõtted su postituse algusest, "mida kinos filmi tutvustuses juba niikuinii välja tuuakse" 😀 räägi teinekord pigem sooneutraalsetest asjadest nagu näitlejate töö (mis selle filmi puhul oli praktiliselt väga null), dialoogide sisu ja kvaliteet (meelde jäi vaid see kõrges kohas :D), ja kaameratöö ning kunstiline pool, mis tegelikult olid enamasti päris head tõesti – KUID kahjuks kogu see trailerpark-overlycartoonish-cgi andis neile ikka korraliku põntsu 😀 etc.

    Minult sai film 5/10 ja kui ei oleks olnud seda ühte dialoogi ning väikelennuki kaadrit, oleks ta kaldu jäänud pigem juba 4 punkti peale 😀 (aka oli napilt parem, kui The Expendables 2, On the Road või Grabbers XD)

    • No sa siis treilereid ka ei vaata kui see on juba spoiler? Kuidas sa tead, mis filmi vaadata üldse? Ja mis siin ei olnud sooneutraalne?
      Üldsegi, Jaak, oota kuni ma sellest viimasest filmist kirjutan, mida me koos vaatasime, ilmselgelt meie maitse ei ühildu alati 😀 aga ilmselt ma ei viitsiks selle filmi peale VEEL rohkem aega raisata

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s