Tantsupidu

See aasta ma ei lootnud sugugi tantsupeole jõuda, piletid müüdi läbi ju nii kiiresti. Aga kui peika reede hilisõhtul, või õigemini öösel, teatas, et sai kaks pietit laupäevaks, olin muidugi õnnelik. Viimati käisin tantsupeol päris pisikesena. Kui ise lauldud sai, siis saime küll peaproovi vaadata, aga ega sellele väga ei keskendunud. Seepärast olin eriti elevil tantsupeole minnes.

Pidu oli tõepoolest väga tore. Tantsud olid väga hästi seatud. Liisi Koiksoni ja Lauri Saatpalu hääled nagu ikka suurepärased. Istusime päris ees ja kujundeid muidugi ei näinud, selles suhtes on tantsupidu ikka etem telekast vaadata, aga miski ei ole siiski võrdväärne ise selle meeleolu kogemisega, mis seal koha peal oli. Meil olid äärekohad ka, tantsijad möödusid nii lähedalt, et iga näoilme oli näha.

Tavaliselt on ikka laulupidu see emotsionaalsem osa pidustustest. Aga kui enam kui 9000 inimest tuljakut tantsida vihub, siis tuleb ikka kananahk peale küll. Paratamatult mõlgutasin mõtteid, et tahaks ise platsil olla. Ehk ühel heal päeval see ka juhtub, kunagi ei või teada ju.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s