Madrid

Puhkus oli nii kiire ja väsitav, et ma peaksin nüüd veel nädalakese vähemalt sellest puhkama. Seitse päeva, kaheksa lendu, üks pulm, juubel, kadunud pagas, neli linna, palju itaalia keelt ja korralik unevõlg. Ja alles nüüd, surmväsinuna kodus olles taipan vaikselt, kui tore see kõik oli!

Esimese sihtkohana külastasime Madridi, peamiseks eesmärgiks olla kohal minu peika sõbra pulmas. Pulm oli vägev, kohal oli väga palju itaallaseid (peigmehe poolt), hispaanlasi (pruudi pere ja sõbrad) ja üks eestlane (mina muidugi). Süüa sai, juua sai ja hommikuni tantsida sai. Kella neljaks hommikul olime meie 24 tundi magamata olnud.

Järgmisel päeval oli rohkem aega linnaga tutvuda. Pean tõdema, et Madrid on väga kena linn. Tean, et paljud kiidavad Barcelonat, aga mulle sümpatiseerib Madrid rohkem. Kuigi suur linn, leiab hulgaliselt väikeseid hispaaniapäraseid tänavakesi, kuhu ära eksida. Ilm oli väga ilus ja linn oli täis inimesi, kes seda nautisid. Madrid on täis välikohvikuid, seda igal pool, ka kõige suvalisematel tänavatel.

Lomogram_2014-09-25_09-49-32-PM Lomogram_2014-09-25_09-54-41-PM Lomogram_2014-09-25_09-57-41-PM

Õhtul käisime veel sõpradega õhtusöögika paellat söömas ja järgmine hommik sõitsime edasi Malagasse.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s